Něco o nás blíže

Více než 100 let starý rohový dům s původními stropy vytvořil základ pro rekonstrukci na stylovou restauraci v staročeském duchu.

Restaurace byla zprovozněna v roce 1993 s příznačným názvem "Valtická rychta". Pak již chybělo jen málo, personál, který poctivě a profesionálně přistupoval ke své práci a nabídka, která potěšila i gurmány.
Po celá destitletí z jídel pak vévodí pečená kolínka a žebírka, jejichž tajemství tkví ve vlastní marinádě, dále dlouholetá specialita "Starostův řízek", jehož chuť je rovněž odvislá od charakteristických marinád.

A protože Valtice mají tisíciletou tradici v pěstování a výrobě vína, je v naší restauraci i nabídka excelentních vín právě z jihu Moravy. Tady nejen odborník, ale i běžný milovník vína musí být nadchnut nevšedností nabídky.

Dalšími službami Valtické rychty
je Catering s kompletním servisem služeb, bankety, rauty, oslavy a firemní akce, které se mohou konat i ve stylových vinných sklepích, v historických objektech Valtického zámku, Salonu vín ČR, nebo ve sklepě Vinařské školy, v Hradebním sklepě Vinařské akademie a sklepě Rytířů vín, spojené s odbornou degustací vín.

Ke zpříjemnění požitku Vám zajistím folklorní cimbálovou muziku v tradičních moravských krojích.


   
www stránky webmastera 1999 - 2019 © - Všechna práva vyhrazena Optimalizováno pro IE 5.5 a vyšší. 801983 přístupů.